Leonberger - szczeniaki - hodowla FCI

Kolejne szczeniaki rasy leonberger w naszej hodowli przyjdą na świat w grudniu 2022 roku.

Szczeniaki rasy leonberger z hodowli FCI

Nasze wyjątkowe psie dzieci powierzamy odpowiedzialnym i kochającym rodzinom, gdy szczeniaki są już w pełni gotowe, by rozpocząć nowe życie z dala od swego pierwotnego stada. Leonberger osiąga wystarczającą dojrzałość do zmiany rodziny w mniej więcej jedenastym tygodniu życia.
Nie sprzedam szczeniąt ludziom oczekującym wyłącznie sukcesów wystawowych oraz hodowlanych.
Leonberger szczeniaki na sprzedaż

Szczeniaki rasy leonberger odchowujemy w domu, gdzie spędzają z nami dużo czasu. Nie ograniczamy maluchom świata poprzez trzymanie w kojcach dla naszej wygody - to bardzo ważne dla prawidłowego kształtowania psychiki, by mogły swobodnie, adekwatnie do wieku eksplorować otoczenie. Jeśli pogoda sprzyja nieograniczonemu dostępowi do ogrodu bardzo szybko uczą się zachowywania czystości. Od młodego wieku socjalizują się ze starszymi psimi krewnymi oraz ludźmi w codziennym domowym i sąsiedzkim otoczeniu.

Lokalizacja:
województwo wielkopolskie
Poznań - okolice
Polska

Leonberger - hodowla FCI - Bertusowy Gaj

Nasza hodowla zrodziła się z fascynacji rasą leonberger. Leonbergery to wyjątkowe psy. Generalnie nie sprzedajemy szczeniąt do hodowli. Nie zależy nam, by nasi wychowankowie odnosili sukcesy na wystawach. Wynagrodzeniem za wszelkie trudy są dobre wieści od uszczęśliwionych ludzi, którym powierzyliśmy odpowiedzialnie nasze szczenięta. Staramy się unikać ogłaszania naszych szczeniąt na popularnych portalach, jak olx, czy allegro. Lubimy, gdy ludzie sami znajdują naszą hodowlę - poświęcony czas i trud poszukiwań stanowi dla nas dodatkową gwarancję dobrego życia dla psów u nas urodzonych.

Leonberger do adopcji