Niektóre z naszych wyjątkowych maluchów czekają jeszcze na swoje kochające rodziny. Szczenięta są już w pełni gotowe, by rozpocząć nowe życie z dala od swego pierwotnego stada.

Szczenięta odchowane w domu, gdzie nadal spędzają z nami sporo czasu (gdy tylko chcą). Dzięki porze roku oraz sprzyjającej pogodzie i nieograniczonemu dostępowi do ogrodu bardzo szybko nauczyły się zachowywania czystości. Doskonale socjalizowane ze starszymi psimi krewnymi oraz ludźmi w codziennym domowym i sąsiedzkim otoczeniu od urodzenia.

leonberger szczeniaki szczenię cena hodowla

leonberger szczenięta

Doświadczenia z rasą leonberger zdobywamy od prawie dwóch dekad wciąż ucząc się czegoś nowego od tych wspaniałych psów z wielką duszą, począwszy od ich narodzin, poprzez wychowanie szczeniąt, kształtowanie młodzieży, do psiej późnej starości.
Każda z naszych suk urodziła maksymalnie dwa mioty. Wszystkie nasze psy żyją z nami do końca swoich dni. Zazwyczaj dopuszczamy nasze dziewczyny do rozrodu, gdy pragniemy pozostawić potomka z nami, który miejmy nadzieję w przyszłości przyczyni się pozytywnie do rozwoju rasy leonberger. Narodziny i odchów szczeniąt to ogromny wysiłek psychiczny i fizyczny dla nas.
Leonberger to idealny pies towarzysz życia dla ludzi inteligentnych i zrównoważonych emocjonalnie. Jeśli cenicie sobie Państwo muzealną czystość, nienaruszony porządek w domu i ogrodzie oraz przeszkadza wam wszechobecna sierść, nie jest to rasa dla Was. Leonbergery kochają ludzkie dzieci, ale niestety nie każde dziecko "nadaje" się dla leonbergera.